YUKIE KOJI

 IMG_1029 2[3500].JPG 

Narozena v roce 1977 v Osace. Vystudovala na Academie de Danse Classique Princesse Grasse v Monaku. A později se zdokonalovala v Curychu.  Od roku 1999 - 2005 byla sólistkou ve Staatstheater Braunschweig v Německu. Od roku 2005 je nezávislou tanečnicí v projektech v Německu, Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Rakousku, Luxemburgu a Itálii. Žije ve Vídni. Krom toho je certifikovanou Feldenkrais terapeutkou.

ProART FESTIVAL 2022

BRNO 15. - 18. 7.

Feldenkreis + Contemporary modern

 rozvrh_Brno2022

PŘIHLÁŠKA ZDE

Feldenkreis

Metoda Feldenkrais byla vyvinuta dr. Moshe Feldenkrais. Lekce začínají tak, že zaměříte svou pozornost na sebe a začnete se pomalu a vědomě hýbat. Jedná se o učební metodu, která vás má dovést k efektivnějšímu způsobu pohybu prstřednictvím pozorování nevědomých tělesných pohybů a vjemů a postupném zakoušení nových pohybů. Cílem je navýšení vaší pohybové a vjemové kapacity. Zatímco vaše pozornost se upíná k tělesným a smyslovým vjemům, váš mozek nachází nejlepší způsoby chování a reagování v daných situacích. Učí se.

Contemporary modern

Můj taneční styl je volný a hravý. Budeme zakoušet přirozený i nepřirozený způsob pohybu, který nevyžaduje žádnou extra sílu navíc. Pohyb začneme na zemi a necháme jej vyvíjet pomocí volných kroků a technik z různých tanečních a pohybových žánrů.