Martin Reiner

 22-0257-301-nahled 

Martin Reiner (1964) se narodil a žije v Brně. Publikoval devět sbírek poezie a šest knih prozaických, včetně úspěšného románu o Ivanu Blatném Básník. Je majitelem nakladatelství Druhé město (dříve Petrov). V posledních letech věnuje nejvíc času a energie projektu zbudování Moravského židovského muzea Mehrin.

Více: www.martinreiner.cz

ProART Festival 2023

Brno 20. - 23. 7.

Kreativní psaní

 Brno_rozvrh_2023

Říká se, že psát se nedá naučit: buď to tam je, nebo není. Jak je tedy možné, že po celém světě, na univerzitách, na stovkách soukromých kurzů vyučují spisovatelé psaní - a o zájemce nemají nouzi? 

Je to jednoduché: talent vám žádný kurz tvůrčího psaní nepřidá, ale můžete se zde dozvědět opravdu hodně o technikách, bez kterých literární dílo nevznikne. Řada autorů bestsellerů z posledních dekád prošla kurzy tvůrčího psaní. Kurzy pomáhají rozvíjet kreativitu a začínajícím autorům mohou pomoci odhalit během několika dnů to, co by jinak zjišťovali měsíce a možná roky. 

A ještě jedna důležitá věc: Míru svého talentu nikdo nezná, ta se odhalí až při práci. 

Autor jedné z nejúspěšnějších knih posledních tří dekád, který se pohybuje stejně suverénně na poli poezie i prózy, se s vámi podělí naprosto otevřeně o své nemalé zkušenosti s literaturou.

PŘIHLÁŠKA ZDE