Lucie Hrochová 

Lucie Hrochová (*1994) je autorka, herečka, moderátorka a spisovatelka. Absolvovala Ateliér fyzického divadla na JAMU. Spolupracuje s divadly a soubory Bazmek entertainment, Divadlo Feste, Mikro-teatro a ProART Company.. Ve třinácti letech začala psát svou první knihu Přátelství z nebes, kterou vydalo nakladatelství Akcent. Po dvou letech následovala kniha Poznání z nebes a v roce 2021 Rozplétání v nakladatelství Pointa. Ve své současné tvorbě se zabývá environmentálními tématy.

VW6A8898-WEB-2.jpeg

ProART Festival 2024

Brno 22. 7. - 25. 7. 2024

Zážitková dílna pohybového divadla pro děti 8-14 let

Co všechno dovedeme vyjádřit tělem, aniž bychom vyřkli jediné slovo? Pantomimu nečekejte, za to vězte, že se na okamžik staneme vesmírnou hmotou, že se jak kaňka vpijeme do podlahy a jako Spiderman polezeme po zdech. Možná také zjistíme, jaké to je být osamocenou rukou z Addamsovy rodiny. Těšte se na divadlo, pohyb, tanec, choreografie, zvuky a své vlastní pozoruhodné nápady.

Slavonice 8. - 11. 8. 2024

Relaxační tvůrčí psaní pro dospělé

Zastavit se.
A informace, úkoly, požadavky, pochyby, přetékající věci a zběsilé tempo světa, to všechno nechat za zavřenými dveřmi.
Naše hlavy toho již z venčí přijaly dost... je na čase dát prostor myšlenkám a obrazům, které se nastřádaly v nás. Vytáhnout to nejzajímavější a nejpalčivější. A pomocí papíru a tužky to vypustit ven.
Necháme se k psaní popostrčit rozličnými inspiračními zdroji. Budeme psát celým tělem. Vypneme na chvíli racio a necháme se unést nápady vycházejícími z našeho podvědomí. Vytvoříme několik drobných textů, které nás mohou potěšit takové, jaké se právě narodí, ale mohou být i odrazovým můstkem pro další tvorbu. Na závěr se podělíme nejen o naše čerstvé texty, ale i o osobité přístupy ke zpracovávání úkolů.

PŘIHLÁŠKA ZDE