Lucie Hrochová

FOTO_lucie hrochova_Daniela Janoušková

Lucie Hrochová (*1994) je autorka, herečka, moderátorka a spisovatelka. Absolvovala Ateliér fyzického divadla na JAMU. Spolupracuje s divadly a soubory BuranTeatr, Mikro-teatro, ProART Company a The Roosters Theatre. Ve třinácti letech začala psát svou první knihu Přátelství z nebes, kterou vydalo nakladatelství Akcent. Po dvou letech následovala kniha Poznání z nebes. Letos vychází v nakladatelství Pointa její nejnovější kniha Rozplétání. Ráda chodí pěšky, pokouší se obejít Českou republiku a svou lásku k chůzi nenápadně promítá i do své psané tvorby.

ProART Festival 2021

SLAVONICE 25. - 28. 7.

Dílna herectví a tvůrčího psaní pro děti 8-14 let

Více na www.luciehrochova.com 

Zážitkový workshop  pro všechny malé a mladé tvůrce od 8 do 14 let kombinující herecká cvičení a postupy tvůrčího psaní. Přáli jste si někdy stvořit svého vlastního hrdinu nebo hrdinku? Na tomto kurzu se to stane! Prostřednictvím nevšedních zážitků každý objevíme svého hrdinu, nalezneme jeho příběh a vtiskneme jej na papír. Stane se však mnohem víc. Pomocí hereckých metod půjčíme našemu hrdinovi na chvíli i tělo.
Hrdinu si tedy pořádně prohlédneme a vcítíme se do něj. A pak? Co se stane, když se naši hrdinové setkají? To zatím nikdo neví...

slavonice_1

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE