Lucie Hrochová

FOTO_lucie hrochova_Daniela Janoušková

Lucie Hrochová (*1994) je autorka, herečka, moderátorka a spisovatelka. Absolvovala Ateliér fyzického divadla na JAMU. Spolupracuje s divadly a soubory Bazmek entertainment, Mikro-teatro, ProART Company a Divadlo Feste. Ve třinácti letech začala psát svou první knihu Přátelství z nebes, kterou vydalo nakladatelství Akcent. Po dvou letech následovala kniha Poznání z nebes a v roce 2021 Rozplétání v nakladatelství Pointa. Ráda chodí pěšky, pokouší se obejít Českou republiku a svou lásku k chůzi nenápadně promítá i do své psané tvorby.

ProART Festival 2022

SLAVONICE 23. - 26. 7.

Zážitková dílna divadla a tvůrčího psaní pro děti 8-14 let

Zážitkový workshop  pro všechny malé a mladé tvůrce od 8 do 14 let, kteří mají něco na srdci. V letošním kurzu zjistíme, co bychom vlastně jakožto umělci chtěli říci světu a proč. Našemu důležitému sdělení pak zkusíme dát různé formy psané i divadelní a podíváme se na to, co mu nejvíc sluší. Na závěr pak sdělení předáme světu, který tím učiníme bohatší. 

 Ahoj, moc se těším na naše setkání ve Slavonicích. Než se sejdeme, prozraď mi prosím o sobě:

- Kolik Ti je let?

- Máš blíž k divadlu nebo k tvůrčímu psaní?

- Napiš mi prosím ještě nějaké tři věty o sobě.

S sebou si vezmi pohodlné oblečení a obuv, vhodné na pohyb. Vezmi si taky psací potřeby a jestli rád/a kreslíš, tak i pastelky nebo fixy. Můžeš si vzít i nějaký notýsek, ale papíry pro Tebe kdyžtak budu mít.

Na viděnou v červenci, Lucie Hrochová

  rozvrh_Slavonice2022 

PŘIHLÁŠKA ZDE