Young Hoon Oh + Suksoon Jung

Young Hoon Oh - ředitel Dance Traveler je choreograf, který staví svůj vlastní pohybový slovník tak, že mnoha způsoby propojuje autentický a osobnostní taneční projev s propracovanou technikou. Jeho soubor Dance Traveler mezinárodně vystupuje a byl pozitivně přijat kritikou několika festivalů, jako je West Dest Dance Festival New York (2017), Dig Dance Performance Series v New Yorku (2016), Shanghai International Contemporary Dance Festival Dance Stages (2016), MODAFE (2016), Open Stage v Kulturním centru v New Yorku (2015), nebo Korea Dance Awakening v Bergenu (2014). Young Hoon Oh byl také vybrán k několika mezinárodním uměleckým rezidencím v Seoul Arts Center nebo Austria Linz Redsapata Tanzfabrik.
Spolupracoval se známými tanečními skupinami a choreografy, jako jsou Catherine Tharin Dance, Victor Cramer, Yook Wansoon, Didim Dance Company, Dance Theater Ccadoo. V roce 2008 vyhrál cenu 29. ročníku tanečního festivalu v Soulu za nejlepší představení.

YOung Hoon OH_Photo credit by Jung Arts Vision.jpe

Suk Soon Jung je umělecký ředitel a choreograf Projektu S. Spolupracoval s několika renomovanými umělci a organizátory o celém světě, například s Alias Danse Contemporaine and Tanzkompanie Theater St. Gallen. Projekt S byl součástí mnoha mezinárodních festival jako je Lamama Moves! v New Yorku, Seoul International Festival, MODAFE (Modern Dance Festival Korea), Kore-A-Moves, Edinburgh Fringe Festival.
V současné době je asistentem profesora na Hansung University, kde také získal titul bakalářský a magisterský titul. Vyhrál i několik cen, například Cenu pro Nejlepšího choreografa magazínu Dance Forum. V roce 2005 také získal Grand Frix nejznámějšího festivalu v Jižní Korei Dong-A.

Suksoon Jung

ProART Festival 2019

Brno, 20. a 21. 7.

Korean contemporary dance workshop

Dva lektoři, dva choreografové, dva tanečníci. Impulsy východních tanečních technik ve spojení se západním světem současného tance. Dva světy... Jeden svět.

rozvrhy_proart_BRNO_CZ

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE

lamama01lamama02