Tereza Bečičková

undefined Tereza Bečičková (Ženatá) zpívá od malička. Jako většina hudbymilovných dětí absolvovala mnohaletou docházku do pěveckého sboru. Stejně, jako mnoho jiných dospívajících slečen vystřídala několik rockových kapel, se kterými zpívala všude, kde se dalo. Od zaplivaných hospod, přes rauty, městské oslavy a charitativní akce, nejrůznější festivaly až po pódia prestižních hudebních klubů.
Vystudovala obor žánrový zpěv na Konzervatoři J. Ježka u p. prof. Aleny Pařízkové a Ireny Budweiserové. Splnila si velký dětský sen, když v letech 2000-2003 hostovala v divadle Semafor. Ve stejné době objevila své pedagogické nadání a začala se věnovat výuce zpěvu. Mezi její žáky patří jak profesionální umělci, tak dospělí začátečníci, které s úspěchem zbavuje dětských mindráků spojených se zpěvem. V roce 2003 založila společně s Tomášem Ludvíčkem žánrově obtížně zařaditelné duo T’N’T. (www.t-n-t.cz) V letech 2008 - 2011 se její repertoár rozšířil o ukolébavky a písničky pro děti. Nejraději zpívá rock and roll, gospel, blues a jazz.

ZPĚV Searching projekt

Brno 20. 7. - 26. 7. 2012

Každý z lektorů (Ondřej Izdný, Tereza Bečičková) vychází z jiných pěveckých základů, mají za sebou odlišné profesní zkušenosti a jejich přístup k výuce zpěvu je zdánlivě protichůdný. Dokonce ani hudební vkus nemají zcela totožný. Ondřej a Tereza jsou důkazem, že protiklady mohou velmi dobře spolupracovat. Během workshopu půjde o propojení individuální a skupinové tvůrčí práce s hlasem, melodií, zvukem a souzvukem. Budeme se věnovat jak technice, tak osvojování si výrazových prostředků a posílení pěvecké a tvůrčí sebedůvěry. Náplň kurzu se vždy přizpůsobuje složení skupiny, pokročilosti a kreativitě jejich účastníků.