Sunbee Han

undefined

 

Sunbee Han se narodila v Soulu v Jižní Koreji. V roce 2009 se stala vítězkou Dong-A Dance Competition, nejprestižnější jihokorejské taneční soutěže. Byla taktéž jednou z nejlepších studentek na Fakultě umění Han Yang univerzity v Soulu, kde získala titul v oboru současného tance. V únoru 2013 Sunbee také ukončila magisterský titul v oboru tanec se specializací na taneční film.

Po čtyři roky tančila pro renomovanou Dance Company Garimda v Soulu, v současné době tančí Sunbee v Londýně, s Henri Dance Company Oguike a v září 2013 se připojí k Shobana Jeyasingh Dance Company, pro uznávanou choreografku to bude 25. výroční sezóna.

IMPROVIZACE

Brno 19. 7. - 26. 7. 2013

Hodiny improvizace budou zaměřeny na přirozený pohyb. Jedná se v podstatě o reakci těla na vnímání okolního prostoru. Hodiny posílí tanečníkovo uvědomění a zároveň volnost pohybu, kterým se podílí na improvizaci.
Důraz bude kladen na:
1. práci se smysly
2. zaměření na detaily v nalezených nových a osobitých pohybech,
3. rozvíjení schopnosti „vystupovat“, zatímco improvizujete.

CONTEMPORARY PARTNERING

Brno 19. 7. - 26. 7. 2013

Contemporary partnering bude používat různé přístupy kontaktu a chápání váhy těla. Bude zkoumat komunikaci mezi jednotlivci a skupinami těl a pomocí úkolů ovlivňovat rozhodnutí.  Využívání smyslových zážitků k ovlivnění rozhodnutí. Bude podporovat tanečníky, aby prozkoumali váhově - smyslovou dynamiku a jejich vztah k prostoru který tělo zaujímá. Budeme využívat také metafory z každodenních zkušeností.