Qaša

undefinedTanečnice, pedagožka a choreografka Leona QAŠA Kvasnicová je jednou z nejznámějších osobností české taneční scény. Vypracovala a nechala si patentovat vlastní taneční styl Streetfunk. Vedle své taneční skupiny IF se věnuje mnoha dalším hudebně-tanečním 
projektům a TV pořadům (Star Dance, Česko hledá Superstar, Česká Miss, Vivaldianno), choreograficky se podílí na vystoupení českých hvězd popové scény (Lucie Vondráčková, Michal David aj.) a je autorkou choreografií do řady českých muzikálů (Excalibur, Kabaret, Balada pro banditu, Galileo, Elixír života). V současné době pracuje na novém muzikálu Mata 
Hari. 
Více na

www.qasa.cz

Pravidelné kurzy v Praze

říjen 2013 - leden 2014

Street Jazz

Středa od 19:30

Taneční styl mixující prvky jazzu a funku. Čeká Vás energická hudba různých žánrů, dynamický pohyb, ale i střečink, posilování i technická taneční průprava. 
A při tom všem se ještě budete skvěle bavit!!

Pilates

Úterý od 10h

Cvičení pilates má několik principů: 
Koncentrace – plynulost pohybu – kontrola pohybu – dech – představivost – přesnost.
Základ cvičení je v uvědomění si síly, která vychází z centra našeho těla, tzv. powerhouse. 
Při cvičení dochází k aktivaci pánevního dna a svalového systému uloženého hluboko podél páteře. Svaly se protahují a posilují zároveň. Pozornost směřuje k přesnému provedení každého cviku a jeho propojení s dechem. 
Pilates tvaruje, zeštíhluje a posiluje nejen naše tělo, ale i mysl. Učí nás trpělivosti, soustředěnosti, pozornosti a citlivosti k nám samým. Je zdrojem vnitřního klidu a harmonie.