Ondřej Izdný

Ondřej Izdný vystudovaundefinedl konzervatoř Jaroslava Ježka u prof. Eduarda Klezly. Od té doby účinkoval v mnoha muzikálech (např. Edith - vrabčák z předměstí, Pomáda, Divotvorný hrnec, West Side Story, Miss Saigon, Donaha, Pokrevní bratři, Touha, Bílý dalmatin, a  d.). Je členem vokální skupiny "Za 5 dvanáct", se kterou byl finalistou televizní soutěže
X-factor. Pedagogické činnosti se věnuje v různých formách už od konzervatoře - spolupracoval například s Hudebním divadlem Karlín. V současnosti pracuje hlavně jako hudební režisér a zpěvák českých verzí filmů Walta Disneye (Zvonilka, Princezna a žabák, Na vlásku, Mupeti ad.).

ZPĚV Searching projekt

Brno 20. 7. - 26. 7. 2012

Každý z lektorů (Ondřej Izdný, Tereza Bečičková) vychází z jiných pěveckých základů, mají za sebou odlišné profesní zkušenosti a jejich přístup k výuce zpěvu je zdánlivě protichůdný. Dokonce ani hudební vkus nemají zcela totožný. Ondřej a Tereza jsou důkazem, že protiklady mohou velmi dobře spolupracovat. Během workshopu půjde o propojení individuální a skupinové tvůrčí práce s hlasem, melodií, zvukem a souzvukem. Budeme se věnovat jak technice, tak osvojování si výrazových prostředků a posílení pěvecké a tvůrčí sebedůvěry. Náplň kurzu se vždy přizpůsobuje složení skupiny, pokročilosti a kreativitě jejích účastníků.