Lukáš Lepold

lukas_lepold Po absolvování Taneční konzervatoře v Brně v roce 2002, nastoupil do angažmá Národního divadla moravskoslezského v Ostavě, kde tančil mimo jiné v představeních - Louskáček (W. Fomin), A. Dvořák – Requiem (I. Vejsada), Macbeth (R. Balogh), U2 (E. Trottier), Purim (W. Fomin) Miracle in silence (P. Tallard, E.Trottier, I. Vejsada). V Ostravě také spolupracoval s performerem a malířem D. J. Lloydem (Liver, Detox) a integrovanou taneční skupinou Setkání.

V letech 2011 - 2013 byl členem Polskiego Teatru Tańca: Minus 2 (O. Naharin), Desert (P. Wycichowska), Jesien Nuembir (J. Przybylowicz), Wo-man in tomatoes (Y. Berg), Arytmia (T. Pomersbach). V rámci festivalu Atelier PTT se podílel na choreografii představení Planets (2013). Poté spolupracoval s K. Vaňkem a E. Trottier na představení Endless Refill (Bonn, Manheim) a Alexandrem Volným a 420people. V současné době je rezidenčním umělcem Industra Stage v Brně a členem ProART Company.

Contemporary improvizace

V průběhu workshopu se zaměříme na práci s dechem a těžištěm a na samotný pohyb jednotlivých částí těla. Vyzkoušíme různé kvality pohybu a budeme pozorovat, jak tělo reaguje na podněty zvenčí.

rozvrhy_proart_2020

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE