Lenka Růžičková

undefinedpo studiu Taneční konzervatoře v Brně v roce 1997 se začala zabývat především choreografií a pedagogickou činností. V roce 1998 založila ve Velkých Bílovicích taneční skupinu Balanc, která má za 15 let své existence na svém "tanečním kontě" mnoho tanečních úspěchů v choreografiích moderního a jazzového tance v ČR i v zahraničí.
Od roku 1998 vede hodiny tance pro děti od 3 let až po dospělé, mnoho let vyučuje na letních školách tance. Ve svých hodinách preferuje příjemnou atmosféru, poznání a překonávání sama sebe. Během tréninku klade důraz na dýchání, dynamiku pohybu, cítění rytmu, rozvíjení pohybové fantazie a na vnímání kolektivu.

TANEC PRO ZAČÁTEČNÍKY

Brno 19. 7. - 26. 7. 2013

Workshop je určen pro dospělé, kteří se rozhodli podívat se do jiného než každodenního světa a obohatit svůj život o taneční kroky. Cílem je radost z pohybu a také ukázat, že i s tancem se dá začít v každém věku. Budeme rozhýbávat, uvolňovat, koordinovat, zpevňovat, smát se....a hlavně tančit :-) Nepůjde o to, kdo vyskočí výš, otočí víc atd...ale o pocit. O celkový zážitek těla a ducha v čase a prostoru. Není nutné se obávat, kdo chce spojit hudbu s pohybem a odreagovat se od všedních starostí, přijďte, budu se těšit. Budete potřebovat pouze pohodlné oblečení a Vaše tělo :-).

VEČERNÍ RELAX

Brno 19. 7. - 26. 7. 2013

Hodiny vycházející z technik power jógy, strečinku, dýchání, meditace, rehabilitace, posilování bez zátěže, uvědomění si sám/sama sebe. Ideální po náročném dni či tréninku jako aktivní odpočinek pro tělo i mysl. Cílem lekcí je péče o tělo pomocí  uvolnění i zpevnění, rozproudění energie, zastavení se v této uspěchané době a vedení pozornosti sám k sobě. Budete potřebovat pohodlné oblečení a podložku na cvičení (podložka není nutná, záleží na zvyku a potřebě). Lekce se konají ve zkušebně divadla na Orlí. Nejsou fyzicky náročné, takže pokud chcete po skonnčení pokračovat do divadla na představení, rozhodně můžete (zpocení nebudete).