Kamil Střihavka

Kamil Střihavka vystudoval střední školu elektrotechnickou ve Varnsdorfu v roce 1983. V roce 1986 začal zpívat s Power metalovou kapelou Motorband. Později přešel od Power metalu k Hard rocku a vystupoval v triu BSP (Balage, Střihavka, Pavlíček). Funky- rockový Projekt NO GUITARS! (1992-2000).  Od roku 1994 – 1998 účinkoval v české adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar v pražském divadle Spirála, kde ztvárnil Ježíše. Mezi jeho další muzikály patří například Johanka z Arku v pražském divadle Ta Fantastika, či Excalibur. Své muzikálové účinkování ukončil v roce 2018. V současnosti je frontmanem kapel: Kamil Střihavka & The Leaders! /BSP/ Supergroup/The Leaders Acoustic Band/  Od listopadu 2010-2018 vystupoval v Hudebním divadle Karlín obnovené premiéře rockové opery Jesus Christ Superstar. Jako člen RockOpery Praha, vystupuje v rockové opeře Oidipus Tyranus, první české metalové opeře 7 proti Thébám v rockové opeře Romeo & JulieVymítač, Troja a další…

V roce 2015 byl uveden do Beatové síně slávy v kategorii Osobnost. Ceny Anděl- zpěvák roku (1995). Zvuková nahrávka roku – LP No Guitars! (1994)

Napsal, zrežíroval a vyprodukoval činoherní, divadelní hru Tolik hlav, kde v hlavních rolích excelují hvězdy českého, hereckého nebe- Zdena Hadrbolcová,Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil.  V roce 2015 založil Divadelní společnost Kamila Střihavky. Šíři žánrového záběru dokládá i jeho účast na experimentálním audio projektu Zima, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí.

ProART Festival 2021

PLZEŇ 8. - 9. 7.

BRNO 22. - 24. 7.

PRAHA 29. 7. - 1. 8. 

Hudebně-pěvecká interpretační masterclass

Anotace dílny:

Workshop nese název Hudebně-pěvecká interpretační masterclass a je určený pro všechny aktivní zpěváky, kteří chtějí svůj pěvecký talent posunout dál. Zpěv není jen o konkrétní písni, ale především o zpěvákově schopnosti píseň interpretovat a vložit do ní svůj vlastní obsah. Přesně na tuto oblast se v hudební dílně zaměříme, proto si prosím vyberte konkrétní písně, na které budete chtít pracovat. Na dílnu přineste jak hudební základy ve formě CD či MP3 a text písně.

!!!

Společně s přihláškou prosím zašlete také svůj životopis a krátkou nahrávku kterékoliv skladby s doprovodem jakéhokoliv hudebního nástroje. Nahrávka nemusí být profesionálně zpracovaná. 

plzen_1brno_1praha_1 

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE