Eva Vrbková

Vrbková

Čtrnáct let byla v angažmá v brněnské Huse na provázku. Nyní je na volné noze – spolupracuje se Švandovým divadlem, Národním divadle v Praze a Divadlem Komedie, hrála v Shakespearovských slavnostech. Z roli Natasji Filipovny v Idiotovi (Husa na provázku) byla nominována na Cenu Alfréda Radoka.

Skládá autorské písně, koncertuje, vytvořila hudbu k inscenaci Cry baby cry (Švandovo divadlo). K uvedení se chystá její hudební debut ve filmu Holky šikovný režisérky Lenky Wimmerové. Ve filmu nejčastěji spolupracuje s režisérem Robertem Sedláčkem, který ji obsadil do svého debutu Pravidla lži a posléze i do snímků Muži v říji a Rodina je základ státu, kde ztvárnila hlavní roli, za niž získala čestné uznání Trilobit a nominaci na Cenu filmových kritiků a Českého lva 2012.
Na scéně ND hrála Živu v Zeyerově Radúzovi a Mahuleně a účinkovala v inscenaci Vladimíra Morávka 1789 aneb Dokonalé štěstí, v současné době zde účinkuje v inscenaci Sen čarovné noci a Malý princ (Laterna Magika).

ROZHOVORY

Eva Vrbková ve Studiu 6, Česká televize, 20. 7. 2013
Eva Vrbková: Bez mužů nejsme ženy, Glanc, 2011
Eva Vrbková: Poslala jsem rejžu do..., Instinkt, 3. 9. 2009

ProART Festival 2018

Liberec

14. - 15. 6.

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE

NAJDI SKRYTÉ MOŽNOSTI SVÉHO HLASU

Workshop je určen i pro nezpěváky!

Prostřednictvím tohoto workshopu se můžete o vašem hlasu a o vás samých dozvědět více.
Vyzkoušíme si jednak sílu vašeho hlasu, jeho barevnost, různorodost a pokusíme se také eventuelně hledat brzdu, kterou si bráníte váš hlas využít naplno.
Budeme zpívat sólově, ale také sborově acapella a hledat libozvuk vašeho hlasu, abyste si ještě lépe mohli užít to, jak příjemné je zpívat a hledat “melodii vašeho srdce”.

Naučíme rozezpívací uvolňovací techniky, jak se opřít o bránici, aby byl hlas silný a abychom se při zpívání “neškrtili”. Budeme se učit jak být při zpívání přirozený a technika nebyla na úkor projevu. Pokud máte nějaký hudební nástroj a vystupujete s ním, nebo byste rádi, vezměte ho s sebou. Těším se na vás!