Dominik Port

50414392_10216451101341777_3572052247711842304_n

Dominik Port studoval na Taneční konzervatoři v Praze a poté absolvoval bakalářské studium Scénických a mediálních studií na univerzitě Jana Ámose Komenského Praha.

Po absolutoriu působil jako člen baletního souboru divadla J.K. Tyla v Plzni. Účinkoval v inscenacích: Šípková Růženka, Anna Karenina, Popelka, Sen noci Svatojánské, Krvavá svatba, Freddie: The king of Queen. Od roku 2014 působil v muzikálech a baletech v Praze jako herec a tenečník Divadlo Broadway - účinkování v muzikálech Kleopatra, Tři Mušketýři, Angelika (vedlejší role - Philippe du Plessis de Belliere), Muž se železnou maskou (vedlejší role - Filip) Divadlo Kalich - účinkování v muzikálu Srdcový Král Divadlo Hybernie - účinkování v baletech Labutí jezero (vedlejší role - Šašek), Romeo a Julie (vedlejší role - Paris), Louskáček (vedlejší role - Panáček, Myší král, Harlekýn)

Od roku 2015 produkuje zábavná videa na vlastní YouTube kanál, který má v současné době téměř 145 000 odběratelů. Již druhým rokem s pomocí produkčního týmu natáčí originální a úspěšné zábavné pořady s hvězdami českého showbussinesu ( Roman Vojtek, Václav “Noid” Bárta, Dana Morávková, Milan Peroutka, Anna Slováčková, Jan Kopečný, Tereza Mašková, Eva Burešová), ze kterých se staly pravidelné série. Celkový počet zhlédnutí jeho kanálu činí přes 36 milionů. Aktivně se také věnuje platformě Instagram, kde má můj profil aktuálně okolo 100 000 sledovatelů. Dále připravuje dlouhodobou spolupráci s Televizí Seznam, kde budou na jejich video portále pravidelně zveřejňována jeho videa. Ve své tvorbě na sociálních sítích se snaží diváka nejen bavit, ale i předávat motivační a edukační message. Krom toho se věnuje charitativní činnosti pro organizace Světlo pro svět, Klokánek Fond ohrožených dětí, Hvězdy dětem. 

Navázání kontaktu s diváky se mu daří také skrz moderování veřejných akcí, jako byl Dětský den s klokanem, Charitativní livestreamy pro organizaci Světlo pro Svět, Křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem, Autogramiáda charitativního kalendáře Hvězdy dětem. Celodenní akce pro organizaci SŽDC (Správa železniční dopravní cesty), Křest CD kapely Botox, Slavnostní otevření OC Stromovka.

ProART Festival 2022

Brno 15. - 17. 7.

Název dílny: 

STAŇ SE VIDEO TVŮRCEM!

Koncepce: Tato dílna je určena pro všechny, které láká svět onlinu a médií. Je určena pro ty, ve kterých dřímá kreativita a rádi by svou tvorbu, ať její zaměření je jakékoliv, představili světu jak pomocí sociálních sítí, tak především skrz nejrůznější video platformy jako jsou např. Stream.cz, YouTube nebo Vimeo. V rámci tohoto workshopu zkusíme najít cestu a způsob, jak představit budoucím divákům a fanouškům svůj talent a schopnosti. Vše pomocí audiovizuální tvorby neboli videa. Je obecně známo, že video je jedním z nejúžasnějších způsobů, jak cokoli předat. Máme zde projev jak hlasový či zvukový, tak i vizuální. Právě kombinací těchto aspektů docílíme toho největšího efektu a tím pádem máme šanci diváka maximálně zaujmout. Pokud se chceš stát video tvůrcem, který předává hodnotný obsah a pozitivním způsobem ovlivňuje své diváky, tak zde dostaneš ověřený návod jak toho docílit. To, aby se člověk stal úspěšným v online prostředí, je především díky kvalitě a jedinečnosti své tvorby. Musí přesně vědět, jakým způsobem svou tvorbu pojmout, rozumět svému potenciálnímu publiku, mít nápad, odpovídající techniku a správně nastavenou mysl. 

Co si vzít s sebou na workshop: 

Blok + něco na psaní 

Mobil / Foťák s funkcí natáčení / Kamera

 rozvrh_Brno2022 

PŘIHLÁŠKA ZDE