Beata Hlavenková 

BeataHlavenová1PhotoIvanKorč

Má dlouholeté zkušenosti z vyučování na pražské pobočce NYU v Praze, kde se individuálně věnuje lekcím songwritingu, skladby, aranžování, piana. Dále byla dva roky mentorkou programu MenArt pod nadačním fondem Magdaleny Kožené, kde věnovala autorské tvrobě a to vybraným tandemům učitel/žák ze ZUŠ v ČR. Poskytuje i soukromé konzultační setkání.

Skladatelka, zpěvačka, pianistka a aranžérka je jednou z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Vystudovala skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Master of Music na University of Massachusetts v oboru kompozice, jazzová kompozice a aranžování. Má na kontě 5 sólových alb. Za poslední Sně (2019) získala Cenu Anděl za Interpretku roku, její klavírní Theodoros (2013) získalo žánrovou cenu Anděl za album. Je autorkou filmové hudby k filmu Dukla 61 nebo nově k Zátopkovi. Spolupracovala s řadou tuzemských i zahraničních muzikantů, nejdéle pak s Lenkou Dusilovou, se kterou vytvořila projekty Eternal Seekers a Baromantiku. Skládá hudbu pro divadlo (VerTeDance a další) a věnuje se také tvorbě pro děti (Pišlické příběhy, Ó, ó, ó, vajíčko).

ProART Festival 2021

BRNO 17. - 18. 7.

Hudebně tvůrčí dílna Beaty Hlavenkové

Jak otevřít v sobě pramen tvořivosti pro vlastní kompozice a jak s nimi pracovat

Seminář pro písničkáře, skladatelky, aranžéry, zpěvačky a zpěváky.

Společně - poslech hudby a sdílení se - naladění se na sebe a poté individuální konzultace

Tvorba 

  • přineste vlastní skladby, písně, nahrávky v jakékoli formě - počítačový program, mp3 atd, noty atd.
  • individuální lekce znamenají účast všech, ale fokus na jednoho konkrétního účastníka a jeho tvorbu, v rámci čehož, dle zkušeností lektorky, se probere spousta témat, technik, ze kterých profituje celá skupina.

PRO ÚČASTNÍKY

  • Co od semináře očekáváte vy?
  • S čím přicházíte?

brno_1