ProART Company 2021

LEDEN

6. 1. 20:00 PRAHA, Werichova vila: V obýváku u Wericha - Cyril Höschl ONLINE živě

23. 1. 19:00 BRNO, Místodržitelský palác: IMMORTAL BELOVED (Ludwig B.) (ONLINE repríza)

28. 1. 20:00 BRNO, Vila Tugendhat: EMA DESTINN_Bouře a klid (ONLINE repríza)

ÚNOR

1. 2. 20:00 PRAHA, Werichova vila: V obýváku u Wericha - Marek Orko Vácha ONLINE 

12. 2. 20:00 - Umělci sobě_My umělcům - premiéra online dokumentu

20. 2. 20:00 BRNO, Vila Tugendhat: EMA DESTINN_Bouře a klid (ONLINE derniéra)

21. 2. 20:00 BRNO, Vila Loew Beer: ONLINE OFF I. - premiéra česko-německého tanečního ONLINE projektu z Vily Loew Beer

BŘEZEN

4., 11., 18. a 25. 3. 18:00 - 19:00: CVIČME V RYTME - série online tréninků s Morganem Reidem a Danielem Zábojem z Německa

13. 3. 20:00 BRNO, Vila Loew Beer: ONLINE OFF II. - premiéra česko-německého tanečního ONLINE projektu z Vily Loew Beer

15. 3. 20:00 PRAHA, Werichova vila: V obýváku u Wericha - Simona Babčáková ONLINE

22. 3. 20:00 Another JAN - online stream choreografie z roku 2014 podpořené Česko-německým fondem budoucnosti

DUBEN

8., 15., 29. 4. 18:00 - 19:00: CVIČME V RYTME - série online tréninků na FB s Wencke Kriemer de Matos a Danielem Zábojem z Německa

12. 4. 20:00 BRNO, Vila Loew Beer: ONLINE OFF I. s Gabrielou Vermelho - repríza česko-německého tanečního ONLINE projektu z Vily Loew Beer + short film

14. 4. 20:00 PRAHA, Werichova vila: V obýváku u Wericha - Pavel Kosatík ONLINE

26. 4. 20:00 ONENESS - online stream choreografie z roku 2014 podpořené Česko-německým fondem budoucnosti

KVĚTEN

6. 5. 18:00 - 19:00: CVIČME V RYTME - série online tréninků na FB s Wencke Kriemer de Matos

11. 5. 19:00 BRNO, Vila Loew Beer: MOVERE - stream koncertu Ensemble Opera Diversa - premiéra duetu Metamorfosi

17. 5. 20:00 20:00 BRNO, Vila Loew Beer: ONLINE OFF II. s Vojtou Havlem - repríza česko-německého tanečního ONLINE projektu z Vily Loew Beer + short film

20. 5. 20:00 PRAHA, Werichova vila: V obýváku u Wericha - Šimon Pánek ONLINE

29. 5. 21:00 BRNO, Vila Loew Beer: HOLAN_Vanutí (brněnská premiéra pro diváky)

ČERVEN

19. 6. 21:00 BRNO, Vila Loew Beer: HOLAN_Vanutí (brněnská premiéra pro diváky)

20. 6. 20:00 PRAHA, Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium

21. 6. 20:00 PRAHA, Werichova vila: BLATNÝ - poeticko-taneční večer věnovaný Ivanu Blatnému s hercem Robertem Miklušem a tanečníkem Martinem Dvořákem

28. 6. 20:00 PRAHA, Werichova vila: HOLAN_Vanutí (pražská premiéra pro diváky)

29. 6. 19:30 BRNO, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: ANNA HOGENOVÁ

ČERVENEC

8. 7. 20:00 PLZEŇ, Moving Station: LUDWIG B. (ProART Festival)

9. 7. 20:00 PLZEŇ, Moving Station: MARUŠKA (ProART Festival)

12. 7. 20:00 JIČÍN, Valdštejnská lodžie: LUDWIG B. (ProART Festival)

13. 7. 20:00 JIČÍN, Valdštejnská lodžie: HOLAN_Vanutí (ProART Festival)

14. 7. 20:00 JIČÍN, Valdštejnská lodžie: MARUŠKA (ProART Festival)

16. 7. 20:00 BRNO, Tugendhat: BLATNÝ (premiéra s Robertem Miklušem)

23. 7. 20:30 BRNO, Místodržitelský palác: IMMORTAL BELOVED (ProART Festival)

25. 7. 20:30 SLAVONICE, Spolkový dům: IMMORTAL BELOVED (ProART Festival)

26. 7. 20:30 SLAVONICE, Spolkový dům: MARUŠKA (ProART Festival)

30. 7. 20:30 PRAHA, Werichova vila: BLATNÝ (ProART Festival)

31. 7. 20:30 PRAHA, Werichova vila: CHOPIN_SANDOVÁ: Milostné preludium (ProART Festival)

SRPEN

1. 8. BRNO, Meeting Brno: MARUŠKA - premiéra

2. 8. BRNO, Industra: MARUŠKA

3. 8. BRNO, Tugendhat: DOBRE MI JE, DOBRE - letní taneční koncert hudebnice a zpěvačky Gabriely Vermelho a ProART Company pod širým nebem

23. 8. BRNO, Tugendhat: CHOPIN_SANDOVÁ: Milostné preludium (brněnská premiéra)

24. 8. PRAHA, Werichova vila: HOLAN_Vanutí 

25. 8. PRAHA, Werichova vila: CHOPIN_SANDOVÁ: Milostné preludium

ZÁŘÍ

1. 9. ANNA HOGENOVÁ: Setkání pod skleněným pokojem (online)

7. 9. BRNO, Tugendhat: BLATNÝ

17. + 18. 9. PISA, Itálie: DANUŠE + JIRKA 

25. 9. OLOMOUC, Divadlo na Cucky: DANUŠE (ProART Festival)

28. 9. OLOMOUC, Divadlo na Cucky: MARUŠKA (ProART Festival)

30. 9. BRNO, Káznice: MARUŠKA

ŘÍJEN

10. 10. 19:30 PRAHA, Werichova vila: Chopin a Sandová_Milostné preludium

21. 10. 20:00 BRNO, Tugendhat: Chopin a Sandová_Milostné preludium

25. 10. 20:00 BRNO, Loew Beer: MARUŠKA

27. 10. 19:30 PRAHA, Werichova vila: HOLAN_Vanutí

LISTOPAD

10. 11. 19:30 PRAHA, Werichova vila: Chopin a Sandová_Milostné preludium

11. 11. 20:00 BRNO, Káznice: BLATNÝ

15. 11. 11:00 a 18:00 PREŠOV, Divadlo Viola: MARUŠKA

18. 11. 19:30 PRAHA, Werichova vila: HAAS_Dny po slávě (Premiéra)

19. 11. 19:30 BRNO, vila Loew Beer: HAAS_Dny po slávě (Premiéra)

25. 11. 19:30 OLOMOUC, Telegraph: HAAS_Dny po slávě

27. 11. 19:00 CHEB, Západočeské divadlo: LUDWIG B.

28. 11. 19:30 OLOMOUC, Telegraph: LUDWIG B.

29. 11. 19:30 BRNO, Místodržitelský palác: LUDWIG B.

30. 11. 19:30 PRAHA, Werichova vila: Advent u Wericha - René Václav Strouhal - kněz

PROSINEC

1. 12. 19:30 PRAHA, Werichova vila: HAAS_Dny po slávě

2. 12. 19:30 BRNO, vila Loew Beer: HAAS_Dny po slávě 

6. 12. 19:30 PRAHA, Werichova vila: Advent u Wericha - Helena Třeštíková - režisérka

8. 12. 19:30 OLOMOUC, Telegraph: HAAS_Dny po slávě

9. 12. 20:00 BRNO, Vila Tugendhat: CHOPIN a SANDOVÁ_Milostné preludium

20. 12. BUDAPEŠŤ, Národní divadlo: Immortal Beloved (duett)

ProART Company 2020

Leden

27. 1. 19:30 BRNO - Vila TugendhatSetkání ve skleněném pokoji: Helena Třeštíková

Únor

9. 2. 19:00 OLOMOUC - Divadlo hudby: Ema Destinn_Bouře a klid

10. 2. 20:00 BRNO - Vila Tugendhat: Ema Destinn_Bouře a klid

Březen

4. 3. CURYCH - Sphéres, Švýcarsko: Blatný (solo)

21. 3., 8. 4., 10. 5., 25. 5. a 8. 6. Chopin_Sandová: Milostné preludium ZRUŠENO

5. 4. BRNO Vila Tugendhat Ema Destinn_Bouře a klid ZRUŠENO

9. 4. Setkání ve skleněném pokoji: Hana Maciuchová ZRUŠENO

Červen

22. 6. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium (veřejná generálka)

23. 6. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium (premiéra)

25. 6. OLOMOUC - Divadlo hudby: ONDINA: Malá, mořská, milovaná (premiéra open air verze)

Červenec

1. 7. (místo 26. 6.) BRNO - nádvoří Místodržitelského paláce: ONDINA: Malá, mořská, milovaná (open air verze)

5. 7. 22:00 BUKOVÁ u Třeště (Open air na vodě) - LUDWIG B. - duet work in progress

7. 7. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium (II. premiéra)

15. 7. BRNO - zahrada Vily Tugendhat 20:30 - ONDINA: Malá, mořská, milovaná (open air verze v rámci ProART Festivalu 2020)

18. 7. BRNO - Místodržitelský palác: LUDWIG B. (work in progress v rámci ProART Festivalu 2020)

20. a 21. 7. MIKULOV - Kozí hrádek 19:50 - ONDINA: Malá, mořská, milovaná (open air verze v rámci ProART Festivalu 2020)

25. 7. 20:00 JIČÍN - Valdštejnská lodžie - ONDINA: Malá, mořská, milovaná (open air verze v rámci ProART Festivalu 2020)

29. 7. 20:00 PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium

Srpen

24. 8. BRNO - zahrada Vily Tugendhat 20:30 - ONDINA: Malá, mořská, milovaná

26. 8. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium

Září

11. 9. GROSSETO, Itálie - Cassero in Danza: BLATNÝ (solo)LUDWIG B. (duet)

13. 9. PRAHA, United Islands: Přervané životy - JIRKA + workshop

28. 9. BRNO, Místodržitelský palác: LUDWIG B. (premiéra projektu)

29. 9. BRNO, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: JAN KAČER

Říjen

4. 10. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium

5. 10. PRAHA - Werichova vila: Jan Kačer - Má pouť životem a uměním

10. 10. DRÁŽĎANY - Projekttheater: LUDWIG B.

11. 10. DRÁŽĎANY - Projekttheater: LUDWIG B.

17. 10. BRNO, Místodržitelský palác: LUDWIG B. (bude přesunuto na 5. 12.)

18. 10. SLAVKOV U BRNA, Zámek: LUDWIG B. (bude přesunuto na 6. 12.)

19. 10. BRNO, Vila Tugendhat: Chopin_Sandová: Milostné preludium ZRUŠENO

21. 10. PRAHA - Werichova vila: Chopin_Sandová: Milostné preludium (přesunuto na 9. 1. 2021)

Listopad

6. 11. PISA, Itálie: Blatný (solo) ZRUŠENO

9. 11. BRNO, Vila Tugendhat: Chopin_Sandová: Milostné preludium ZRUŠENO

23. 11. BRNO, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Anna Hogenová Proč dobro neumí křičet? ZRUŠENO

24. 11. PRAHA, Werichova vila: Anna Hogenová: Proč dobro neumí křičet? ONLINE

25. 11. PRAHA, Werichova vila: HOLAN Vanutí (online premiéra)

27. 11. PRAHA, Werichova vila: HOLAN Vanutí ZRUŠENO

28. 11. CHEB, studio d.: LUDWIG B. ZRUŠENO

30. 11. BRNO, Vila Loew Beer: HOLAN Vanutí (brněnská premiéra) ZRUŠENO

Prosinec

1. 12. PRAHA, Werichova vila: ONLINE advent u Wericha - RADKIN HONZÁK

3. 12. BRNO, Vila Tugendhat: Chopin_Sandová: Milostné preludium

4. 12. BRNO, Káznice LIVE: Chodbou stínů - taneční performance ONLINE

4. 12. PRAHA, Werichova vila: HOLAN Vanutí (repríza) ONLINE

5. 12. BRNO, Místodržitelský palác: LUDWIG B. (přesunuto z 17. 10.)

6. 12. SLAVKOV U BRNA, Zámek: LUDWIG B. (přesunuto z 18. 10.)

8. 12. PRAHA, Werichova vila: ONLINE advent u Wericha - LENKA DUSILOVÁ

11. 12. BRNO, Vila Loew Beer: HOLAN Vanutí (brněnská ONLINE premiéra)

12. 12. BRNO, Moravská galerie - Místodržitelský palác: OPIUM - česko-italský taneční galavečer k 15. výročí ProART Company

15. 12. PRAHA, Werichova vila: ONLINE advent u Wericha - JAN SOKOL

16. 12. BRNO, Místodržitelský palác: BEETHOVEN 250 - taneční koncert k výročí narození hudebního génia (ONLINE)

19. + 20. 12. BRNO, Vila Loew Beer: HOLAN Vanutí (brněnská ONLINE repríza)

21. 12. PRAHA, Werichova vila: ONLINE advent u Wericha - DANIELA KOLÁŘOVÁ

28. 12. PRAHA, Werichova vila: HOLAN Vanutí (ONLINE repríza)

ProART Company 2019

Leden

28. 1. BRNO - Vila Tugendhat: Ema Destinn_ Bouře a klid

31. 1. COTTBUS - Piccolo Theater: Ema Destinn_ Bouře a klid

Únor

31. 1. COTTBUS - Piccolo Theater: Ema Destinn_ Bouře a klid

17. 2. BRNO, Malá tělocvična Pod hradem - Workshopy současného tance v rámci tour Bouře a klid: Martin Dvořák, Golde Grunske

18. 2. BRNO - Vila Tugendhat: Ema Destinn_ Bouře a klid

23. 2. 16:00 a 19:00 PRAHA - Památník na Vítkově: Básníci svobody_Pochodně_Blatný

24. 2. 19:00 PRAHA - Winternitzova vila: Hovory ve vile: Táňa Fischerová - Nežít jen sám pro sebe

28. 2. MIKULOV - Národní dům: Básníci svobody_Pochodně_Blatný

Březen

1. 3. BRNO - Klub Leitnerova: Básníci svobody_Pochodně_Blatný

2. 3. BRNO - Klub Leitnerova: taneční workshopy s Martinem Dvořákem, Kristýnou Křemenákovou a Klárou Mullerovou

Duben

16. 4. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Arnošt Goldflam - Tata a jeho syn

19. 4. DRESDEN-Radebeul, Landesbuehnen Sachsen, 28. Tanzwoche Dresden: Pool of Memories - duet z Emy Destinn

26. 4. BRNO - Místodržitelský palác: Lubomyr Melnyk a ProART: Barcarolle

Květen

21. 5. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Taťjana Medvecká - Kytice

Červen

1. 6. EISENSTADT - Rakousko, Burgenlander Tanztage: Blatný

5. 6. 16:00 + 18:00 BRNO - outdoor, Festival Meeting Brno: Přervané životy - premiéra

10. 6. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Richard Novák - Mistr písní

25. a 26. 6. BRNO - Káznice na Cejlu: Orten_100_Ohnice - premiéra

28. 6. PRAHA - Werichova vila: Orten_100_Ohnice

Červenec

8. 7. JIČÍN - Valdštejnská lodžie: Orten_100_Ohnice - v rámci ProART Festivalu 2019

11. 7. PLZEŇ - Moving Station: Orten_100_Ohnice - v rámci ProART Festivalu 2019

12. 7. PLZEŇ - Moving Station: Přervané životy (Danuše, Stanislav) - v rámci ProART Festivalu 2019

14. 7. BRNO - Místodržitelský palác: Přervané životy (Danuše, Stanislav) - v rámci ProART Festivalu 2019

15. 7. BRNO - Vila Tugendhat: Ema Destinn_ Bouře a klid - v rámci ProART Festivalu 2019

18. 7. BRNO - Káznice na Cejlu: Orten_100_Ohnice - v rámci ProART Festivalu 2019

20. 7. BRNO - Místodržitelský palác: Přervané životy (Jirka) - v rámci ProART Festivalu 2019

24. 7. VALTICE - Zámecké divadlo: Orten_100_Ohnice - v rámci ProART Festivalu 2019

30. 7. MIKULOV - Kozí hrádek/Národní dům: Orten_100_Ohnice - v rámci ProART Festivalu 2019

Srpen

21. 8. 17:00 a 19:00 BRNO, outdoor, sraz u Měnínské brány - Festival UPROSTŘED: Přervané životy

24. 8. SOUL - Jižní Korea, Monotanz festival: BLATNÝ

Září

4. 9. BRNO - Káznice na Cejlu: Orten_100_Ohnice

11. 9. PRAHA - Werichova vila: Orten_100_Ohnice derniéra

Říjen

14. 10. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Olga Sommerová

15. 10. BRNO - Káznice na Cejlu - FAKTOR K.: Přervané životy (Danuše, Jirka)

Listopad

11. 11. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Táňa Fischerová

16. 11. LINZ - Lange Nacht der Buehnen: Přervané životy

19. 11. BRNO - Káznice na Cejlu: Minulost mává nám

30. 11. BRNO - Buranteatr: ONDINA: Malá, mořská, milovaná

Prosinec

6. 12. BRNO - Buranteatr: ONDINA: Malá, mořská, milovaná

9. 12. BRNO - Vila Tugendhat: Minulost mává nám

14. 12. BRNO - Buranteatr: ONDINA: Malá, mořská, milovaná

ProART Company 2018

Leden

24./25./26. 1. BRNO - Besední dům: Narozeniny infantky (v rámci Romantických pohádek Filharmonie Brno) 

29. 1. BRNO - Vila Tugendhat: Pohádky ve Vile (I. premiéra) 20:00

Únor

12. 2. BRNO - Vila Tugendhat: Pohádky ve Vile (II. premiéra) 20:00

Březen

26. 3. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Pavel Černoch

Duben

13. a 14. WIEN - Off Theater: ONENESS_BLATNÝ

Květen

3. 5. TRENČÍN - SlovenskoBLATNÝ (solo)

15. 5. BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Tereza Boučková

28. 5. BRNO - Vila Tugendhat: Navštívení krásy (premiéra)

Červen

1. 6. BRNO - Reduta: Loutky (koncert Taneční konzervatoře)

14. 6. LIBEREC - Lázně: MEZI NÁMI - Torch of freedom (premiéra v rámci ProART Festivalu 2018)

15. 6. LIBEREC - Lázně: Pohádky v Lázních (v rámci ProART Festivalu 2018)

25. 6. BRNO - Vila Tugendhat: Navštívení krásy

29. 6. COTTBUS, Německo: Blatný (solo) + workshop

Červenec

7. 7. JIČÍN - Valdštejnská lodžie: Krajina (mé) duše (work in progress)

10. 7. LADEK-Zdroj, Polsko: Oneness (duett)

13. 7. PLZEŇ - Moving Station: Lenka Dusilová_ProART_Amid Fragility_Uprostřed křehkosti (ProART Festival)

14. 7. PLZEŇ - Moving Station: BLATNÝ (solo) + Jana Tereková (ProART Festival)

19. 7. BRNO - Buranteatr: Pták Ohnivák + Budapest Dance Theatre (ProART Festival)

20. 7. BRNO - Místodržitelský palác: Torch of Freedom (ProART Festival)

21. 7. BRNO - Místodržitelský palác: JAN 2018 (ProART Festival)

22. 7. BRNO - Místodržitelský palác: Lenka Dusilová_ProART_Amid Fragility_Uprostřed křehkosti (ProART Festival)

25. 7. VALTICE - Barokní divadlo: Lenka Dusilová_ProART_Amid Fragility_Uprostřed křehkosti (ProART Festival)

27. 7. VALTICE - Barokní divadlo: Navštívení krásy (ProART Festival)

Srpen

21. 8. BRNO - Festival Uprostřed: Pochodně_Torch of Freedom 16:00-17:00-18:00 + JAN 19:30 (Pochodeň svobody 1968 - 2018)

Říjen

2. 10. BRNO - Vila Tugendhat: Krajina (mé) duše - Setkání ve skleněném pokoji: Marta Vančurová

29. 10. BRNO - Vila Tugendhat: Pohádky ve Vile (naposledy)

Listopad

9. 11. BUDAPEŠŤ - Budapest Dance Theatre - DEPO: ONENESS_BLATNÝ (solo)

10. 11. LINZ - Lange Nacht, Lentos: BLATNÝ (solo)

13. 11. BRNO - Vila Tugendhat: Krajina (mé) duše - Setkání ve skleněném pokoji: Marta Vančurová

Prosinec

3. 12. 19:30 PRAHA - Fórum Karlín: Radůza a osud Anity Garibaldi - premiéra

5. 12. 17:00 BRNO - Místodržitelský palác: Tomáš Halík: Adventní přednáška - Současné proměny náboženství a společnosti

5. 12. 20:00 BRNO - Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji Tomáš Halík

ProART Company 2017

Březen

20. 3. Brno, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Radka Fišarová

24. 3. Ostrava, Provoz Hlubina: Shall I compare thee to a summer´s day? (v rámci Dance, Dance... Otherwise we are lost) + Tanzkompanie BOkomplex

Duben

2. 4. Plzeň, Moving Station: Shall I compare thee to a summer´s day? (v rámci Dance, Dance... Otherwise we are lost) + Tanzkompanie BOkomplex

22. 4. Drážďany - Radebeul, Tanzwoche Dresden Gala 2017: Another JAN (solo)

Květen

22. 5. Brno, Vila Loew Beer: Shall I compare thee to a summer´s day? (v rámci Dance, Dance... Otherwise we are lost) + Tanzkompanie BOkomplex

Červen

12. 6. Brno, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Iva Bittová

29. 6. Liberec, Lázně: Shall I compare thee to a summer´s day? (v rámci ProART Festivalu 2017)

30. 6. Liberec, Lázně: Oneness - work in progress (v rámci Dance, Dance... Otherwise we are lost)

Červenec

17. 7.  Brno, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Kateřina Beranová

18. 7. Brno, CED: Oneness - work in progress (v rámci ProART Festivalu 2017)

28. 7. 17:00 + 20:00 Valtice, Zámecké divadlo: Shall I compare thee to a summer´s day?

31. 7. Brno, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Michal Horáček

Září

4. 9. Brno, Vila Tugendhat: Setkání ve skleněném pokoji: Eva Pilarová

20. 9. Plzeň, Moving Station - Workshop ProART + Phase Zero Productions

21. 9. 20:00 Plzeň, Moving Station - ONENESS - CZ_premiéra

22. + 23. 9. 19:30 Brno, CED - ONENESS - CZ_premiéra

23. 9. Brno - Workshop ProART + Phase Zero Productions

26. + 27. 9. Dresden, Projekttheater - ONENESS - DE_premiéra

Říjen

7. 10. Cheb - Festival jednoho herce - BLATNÝ - solo

28. 10. Brno, Besední dům - Melnyk: Poetické úvahy ve volných chvílích - premiéra

29. 10. Praha, České muzeum hudby - Melnyk: Poetické úvahy ve volných chvílích

Listopad

7. 11. Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: Josef Formánek

11. 11. Linz - Lange Nacht - ONENESS_CZ (duett)

28. 11. Liberec, Lázně - ONENESS _CZ_DE

Prosinec

4. 12. Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: Magda Vášáryová / Poetické úvahy ve volných chvílích (ukázky)

ProART Company 2016

Leden

29. 1. / Oxford House Londýn, UK - Vitka + Blatný + JAN

http://www.oxfordhouse.org.uk/

30. + 31. 1. / Oxford House Londýn, UK - workshops

Únor

15. 2. / Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: BLATNÝ

22. 2. / Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: HUDBA TICHA (součástí večera je choreografie Emoticon)

Březen

20. 3. / Praha, České muzeum hudby: Schubert: WINTERREISE... Zimní cesta

Červen

6. a 7. 6. / Brno, Vila TugendhatSetkání ve skleněném pokoji: ZDENEK KONVALINA (Fratres + Cadenza - premiéra)

8. 6. / Brno, Vila TugendhatSetkání ve skleněném pokoji: JURAJ KUKURA

13. 6. / Brno, Divadlo Reduta - ProART Company a Ensemble Opera Diversa: Naděje (n)a milosrdenství (Fratres, Cadenza, Pilgrim Song)

Červenec

1. 7. / Brno, CED - Cadenza, Abbys, Pilgrim Song (v rámci ProART Festivalu 2016)

4. 7. / Brno, Vila Tugendhat - Vitka (v rámci ProART Festivalu 2016)

18. 7. / Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: BÁRA BASIKOVÁ

21. 7. / Brno, CED - Sonnets - předpremiéra (v rámci ProART Festivalu 2016)

25. 7. / Valtice, Zámecké divadlo - Emoticon (v rámci ProART Festivalu 2016)

26. 7. / Valtice, Zámecké divadlo - Vitka (v rámci ProART Festivalu 2016)

Srpen

22. 8. / Brno, Vila TugendhatSetkání ve skleněném pokoji: DAGMAR PECKOVÁ

(incl. Pilgrim Song)

Říjen

6. 10. / Brest, Francie - Another Jan

7. 10. / Brest, Francie - Blatný - sólo

26. + 27. 10. / Brno, Industra - W. S. SONETY (International Choreographers Project: Shakespeare 400)

28. 10. / Valtice, Zámecké divadloW. S. SONETY (International Choreographers Project: Shakespeare 400)

Listopad

5. 11. / Linz, Lange Nacht - Pilgrim Song + Zdenka´s Variations

7. + 8. 11. / Brno, Uměleckoprůmyslové muzeum - SPACES II. Bits and Pieces (Pilgrim Song, Cadenza, Zdenka´s Variations, Abbys a další)

19. 11. / Malta - Msida - Emoticon + workshop 20. 11.

25. + 26. 11. / Liberec, LázněSPACES II. Bits and Pieces (Pilgrim Song, Cadenza, Sonety a další)

Prosinec

5. a 6. 12. / Brno, Vila Loew Beer - W. S. SONETY (International Choreographers Project: Shakespeare 400)

7. 12. / Brno, Vila Tugendhat - Setkání ve skleněném pokoji: VLASTIMIL HARAPES

ProART Company 2015

Leden

26. 1. - 31. 1. / Seoul, Jižní Korea - Korean National University of Arts, School of Dance - ProART Choreographic Masterclass

31. 1. Seoul, Jižní Korea - Korean National University of Arts - SPACES - research solo

Březen

14. 3. / České centrum Paříž, FrancieEmoticon + JAN

15. 3. / Canaldanse Paříž, FrancieEmoticon + JAN

Květen

13. 5. / Bonn (Německo), Bonner Theater Nacht - MOTION SCORES: Dvořák www.bonnertheaternacht.de

19:45 + 20:45 + 21:45 + 22:45

Červen

12. 6. LINZ / Rakousko - Lange Nacht der Buehnen - Lentos: EMOTICON (19:18 + 23:00) Více ZDE

Červenec

20. + 21. 7. BRNO - Vila Tugendhat: Básníci města (20:00)

25. 7. BRNO - DnO: Another Jan / Volume 2 (20:00)

26. 7. PRAHA - Ponec: Another Jan / Volume 2 (20:00)

28. 7. PRAHA - NoD: Básníci města (20:00)

Srpen

1. 8. PRAHA - HAMU: Ireona (choreographic research with Jeongho Nam)

Září

14. a 15. 9. / BRNO - Vila Tugendhat: Básníci města (20:00)

18. 9. / NAIROBI (Kenia) - STORYMOJA FESTIVAL: workshop + galaevent pro Afriku "Text a poezie v tanci"

http://blog.storymojafestival.com/when-i-thought-i-could-dance-dance-masterclass/

19. 9. / NAIROBI (Kenia) - STORYMOJA FESTIVAL: BLATNÝ

Říjen

17. 10. / Schubert: WINTERREISE... Zimní cesta / Vídeň, Kammeroper, 19:30 - premiéra

Listopad

8. - 11. 11. / Mitzpe Ramon, Izrael / Liat Dror Nir Ban Gal Dance School - Workshop s Martinem Dvořákem

20. 11. / SPACES / Hadivadlo, Brno - českoněmecký komponovaný večer současného tance

21. - 22. 11. / Brno - Workshop Irene Bauer, Martin Dvořák, Henrik Kaalund

27. 11. / Neapol - workshop

28. 11. / Emoticon / Teatro Bellini - Neapol, Itálie Více ZDE

Prosinec

1. + 2. 12. / SPACES / Liberec, Oblastní galerie v Lázních - českoněmecký komponovaný večer současného tance

17. + 18. 12. / Schubert: WINTERREISE... Zimní cesta / Brno, Uměleckoprůmyslové muzeum

19. 12. / Schubert: WINTERREISE... Zimní cesta / Slezské divadlo Opava

ProART Company 2014

Březen

23. 3. Bratislava / Elledanse: JAN - trojdílný večer (Milada, Sfida Furioso, Jan)

Květen

19. + 20. + 21. 5. Brno / Vila Tugendhat: USPUD_emoticon (premiéra)

23. 5. Bratislava / Elledanse: USPUD_emoticon

Červen

6. 6. Giessen, Německo / Stadttheater (Tanz Art Ost West): SFIDA FURIOSO

14. 6. 19:45 + 21:00 - Linz, Rakousko / Museum Lentos (Lange Nacht der Buehnen): JAN (solo)

Červenec

21. 7. Brno / ProART Festival / USPUD_emoticon / Divadlo na Orlí 20:00

22. 7. Brno / ProART Festival / Milada + JAN / Divadlo na Orlí 20:00

26. 7. Brno / ProART Festival / Motion Scores I-IV / Divadlo na Orlí 20:00

29. 7. Praha / ProART Festival / USPUD_emoticon / NoD 20:00

31. 7. Praha / ProART Festival / Milada + JAN / NoD 20:00

3. 8. Praha / ProART Festival / Motion Scores I-VIII / NoD 20:00

Srpen

23. 8. Budapešť / Budapest Dance Theatre / Emoticon / 20:00

Září

13. 9. Bratislava / Elledanse /  EmoticonMotion Scores I-V / 20:00

Říjen

8. 10. Mitzpe Ramon / Israel / Sukkot Festival / Hangar Adama:  Emoticon

9. - 10. 10. Mitzpe Ramon / Izrael / Sukkot Festival / Hangar Adama: ProART workshop / Irene Bauer, Martin Dvořák - yoga, repertoár, partnering

Listopad

8. 11. 20:00 + 9. 11. 20:00 Brno / Moravská Galerie - Umělecko-průmyslové muzeum / Motion Scorespremiéra

9. 11. Dance Life Expo, Brno / Motion Scores IV. a X. + Emoticon (short cuts)

14. 11. Vídeň / Theater Brett / Mitteleuropäisches Theaterkarussell 2014 / Beethoven: Kreutzer Sonata_Emoticon

16. 11. Dresden-Radebeul / Landesbuehnen Sachsen / Beethoven: Kreutzer Sonata_ Emoticon

29. + 30. 11. Bonn / Brotfabrik / Another Jan (opening night) + JAN

Prosinec

12. 12. Praha / Ponec / Motion Scorespremiéra

13. 12. Bratislava / Elledanse / Motion Scores - premiéra

19. 12. Praha / Ponec / Another Jan (premiéra) +  Emoticon + Stín

20. 12. Brno / Divadlo na Orlí / Another Jan (premiéra) +  Emoticon + Stín

30. 12. 2014 - Malta, La Valetta - Spectacular Ballet Gala / Motion Scores: Janáček + Dvořák - Beethoven: Kreutzer Sonata (1. věta) - Spaces - solo

ProART Company 2013

Červen

28. + 29. 6. Varšava / Polsko / Festival Zawirowania: ProART workshop / Martin Dvořák, contemporary ballet

30. 6. Varšava / Polsko / Festival Zawirowania: STRING QUARTETS

INFO

Červenec

12. 7. Bleiburg / Rakousko / Lange Nacht des Tanzes - Centre for Choreography of Johann Kresnik / 20:30 + 22:30 + 23:15: SFIDA FURIOSO

INFO

21. 7. Brno / ProART Festival / DnO: STRING QUARTETS

24. 7. Brno / ProART Festival / DnO: JAN (work in progress v rámci Gala ProART)

25. 7. Brno / ProART Festival / DnO: SFIDA FURIOSO

26. 7. Brno / ProART Festival / DnO: JAN (work in progress v rámci Zen Dance)

28. 7. Praha / ProART Festival / NoD: JAN (work in progress v rámci Zen Dance)

29. 7. Praha / MAGISTRÁLA - NOVÁ PRAŽSKÁ TŘÍDA - OPEN STAGE I.P.PAVLOVA: ProART workshop / Martin Dvořák, jóga 16:00 - 18:00

31. 7. Praha / ProART Festival / NoD: STRING QUARTETS

Srpen

1. 8. Praha / ProART Festival / NoD: JAN

2. 8. Praha / ProART Festival / NoD: SFIDA FURIOSO

4. 8. Praha / MAGISTRÁLA - NOVÁ PRAŽSKÁ TŘÍDA - OPEN STAGE I.P.PAVLOVA / 20:00h : SFIDA FURIOSO (ZRUŠENO kvůli špatnému počasí)

19. 8. Budapest / Maďarsko / Budapest Dance Theatre Festival / Depo Studio: SFIDA FURIOSO + JAN

INFO

19. - 23. 8. Budapest / Maďarsko / Budapest Dance Theatre Festival / Depo Studio: ProART workshop / Martin Dvořák, repertoár

Září

20. 9. Mitzpe