TANEC na ProARTu 2017

Mezinárodní workshop festival tance, zpěvu, herectví, fotografie a dalších umění

ProArt_2016-!200px-1264

Liberec 28. 6. - 1. 7.

Lektoři tance v Liberci: Mirka Prokešová (CZ), Martin Dvořák (CZ/AT), Morgan Reid (CAN/DE), Tine Schmidt (DE)

Brno 15. - 21. 7.

Lektoři tance v Brně: Leonie Wahl (CH/AT), Morgan Reid (CAN/DE), Tine Schmidt (DE), Katarina Vlniešková (SK/AT), Neil Paris (UK), Irene Bauer (AT), Hana Zanin (CZ/AT), Martin Dvořák (CZ/AT)

Novinka 2017: Tanec bez předsudků

Valtice 25. - 30. 7.

Lektoři tance ve Valticích: Eran Gisin (IL), Martin Dvořák (CZ/AT), Irene Bauer (AT)

Taneční žánry: moderní a současný tanec, partnering, kontaktní improvizace, taneční divadlo, Pilates, jóga, tanec bez předsudků, tanec pro netanečníky a seniory, tanec s a bez handicapu

Contemporary dance je nepředvídatelný a zcela odlišný od ostatních tanců, nalézá nenucenost a plynulost pohybu s použitím přirozených linií a fyzikálních vlastností těla a jeho energie. Nabízí hlubší porozumění vlastnímu tělu a vědomé propojení se s ním, stejně tak jako expresivní sebevyjádření. Současný tanec je nejen o cestě od sebe k druhým, ale o cestě z nitra ven a nazpět.

"Umění všemi smysly! Hlava hoří, srdce buší, nohy tančí... Jste na ProARTu."

ProArt_2016_Gala-1200px-1688

PŘIHLÁŠKY WORKSHOPY ZDE

Rozvrhy_liberec Rozvrhy_brno 1 Rozvrhy_valtice

Od dubna se můžete přihlásit na workshopy, které nabízejí profesionálům i široké veřejnosti výuku v oborech - tanec, herectví, zpěv, fotografie, kreativní psaní, hudba. Kurzy probíhají přes celý den, jsou odstupňovány podle obtížnosti, přičemž každý účastník si může denní rozvrh nakombinovat sám. Druhou částí festivalu je večerní program, který představuje pedagogy – aktivně činné umělce – v ukázkách z jejich repertoáru a navíc zve i další hosty v koncertních, tanečních či divadelních představeních. Vybírat můžete ze tří letních turnusů ve třech historických městech ČR - Liberci, Brně a Valticích.

ProArt_2016-1200px-1385 ProArt_2016-!200px-1082 ProArt_2016-1200px-1394
Foto: Marek Procházka