Pěvecké masterclass ProART Festival 2015

Od opery přes pop a muzikál až k worldmusic a improvizaci.

4 výjimečné hudební a pěvecké osobnosti nabízejí své umění studentům a všem milovníkům zpěvu prahnoucím po zdokonalování na jejich osobní umělecké dráze.

PŘIHLÁŠKY ZDE nebo office@proart-festival.cz

Beranova Kateřina Beranová (CZ/AT) - Opera: Masterclass

BRNO 20. - 24. 7. 2015

Kateřina Beranová - renomovaná operní pěvkyně, královna belcanta s mezinárodní pěveckou dráhou a docenturou na Anton Bruckner Privat Universitaet v Linzi sklízí nevídaný úspěch se svou originální učební metodikou. Její studenti jsou laureáti světových pěveckých soutěží.

Bittova_foto_Standa_Merhout Iva Bittová (CZ/USA) - Zpěv: Masterclass

BRNO 20. + 21. 7. 2015

PRAHA 29. + 30. 7. 2015

Iva Bittová - světoznámá hudebnice a zpěvačka alternativní a žánry přesahující hudby. Prošla mnoha hudebními styly od alternativy přes experimentální jazz a rock až k hostování v opeře a úpravám skladeb vážné hudby. Vyniká osobitým používáním hlasu, zálibou v melodiích odkazujících jak k hudební avantgardě, tak ke světu prostých dětských popěvků, přirozeností i neodolatelnou energií, s nimiž objevuje další hudební světy.

fisarova10 Radka Fišarová (CZ) - Zpěv: Masterclass

PRAHA 30. 7. - 2. 8. 2015

Radka Fišarová - muzikálová Evita, Kleopatra, Lucrezia Borgia či česká Edith Piaf. Jen několik přízvisek této originální a svébytné tuzemské osobnosti české pop a muzikálové scény.

Lukaš Janota.jpeg

Lukáš Janota (CZ) - Muzikálový zpěv: Masterclass

BRNO 22. - 24. 7. 2015

Lukáš Janota je český divadelní a muzikálový herec. Od roku 2009 je členem muzikálového souboru Městského divadla Brno.

 

danianobinetti01 Damiano Binetti (IT/CZ) - Opera: Masterclass

PRAHA 30. 7. - 2. 8. 2015

Damiano Binetti - dirigent a specialista na italskou operu. Ojedinělá příležitost pro zpěváka pracovat přímo s dirigentem v individuálních lekcích.