Individual Toys

undefined

Patent TITLE: INDIVIDUAL TOYS
Choreography inventor: Eva Klimáčková
Music patent: Mikah Manansala
Agents: Natálie Babčanová, Anna Dynková, Petra Kadeřávková, Jana Kohoutová, Tereza Krčálová, Tereza Kuncová, Magda Poláková
Assignees: ProART Jr.
Origin: Prague, CZ
Patent application number: 4777o19
Links: http://www.e7ka.com/ (choreograf), www.myspace.com/m1k4d0 (skladatel)

Abstract:
Individual toys (IT) jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, pro skupinové i individuální účely. Slouží k abstrakci osobních tlaků v rámci skupiny, formou hry pomáhají nenásilně prosadit osobnost jednotlivce, uživatele IT.

Claims:
Metoda hry zavisí na osobních pohnoutkách jednotlivce v rámci skupiny. Interakce je povolena, soutěživost je nemístná a prolínáni signálu se schvaluje. Zodpovědnost se rozkládá mezi celek skupiny. Nefunkčnost mechanických problémů odstraňuje nejslabší jedinec za účelem posílení jeho pozice v rámci celku. Neflexibilita a nevhodné připomínky jsou rychle odstranitelné silou  celku.

Background of the invention:
Hračky odpovídají na signály podávané přes prostorová rozmístnění osobních radarů a senzoriálnich pohnutek přítomných toys. Publikace ani reference se neodporučují. Popis hračky se nachází v návodu a individuální přistup je nevyhnutelný pro pochopení instrukcí. Signál je kontrolován v horizontální pozici a synchronizován přes receptory zapojené v nosních dírkách. IT jsou naprogramované na středoevropský způsob cítění, jsou schopné pohybu i zvuku, vnímání i myšlení. Sed mezi celery a mrkvemi je zakázán. Popis se nachází v příloze. Sledujte instrukce, prosím, aby nedošlo k poškození materiálu nebo signálu.

Summary of the invention:
Aspekt preferovaného ztělesnění tohoto patentu je ve vztahu k IT smyslem nenásilného přenosu a přijímaní signálu mezi jednotlivými individualitami v rámci skupiny toys. Části komplexních interakcí zachraňují osobní vztahy, sympatie a potvrzují právoplatnost komunikace jako pohyb, tanec mezi dvěma IT.

Představení:

24. a 25. 6. 2010 Studio Alt@ - Hala 30, Praha, od 20:00/PREMIÉRA

8. a 9. 12. 2010 Studio Alt@ - Hala 30, Praha